• Adaptačné víkendovky - PANDY a KOALY

• Poznáte rodičov, ktorých každé ráno alebo popoludní stretávate pri škole? Naši rodičia áno. Aj preto, lebo v októbri zavoláme rodiny prvákov, aby prežili spolu víkend plný hier, diskusií, zábavy, aktivít. Okrem toho, že sa spoznajú s ostanými rodičmi, s učiteľmi aj s vedením školy v iných - neformálnych podmienkach, tak si zašportujú, zahrajú rôzne tímové a strategické hry, podiskutujú o škole aj o všeličom inom. Tento rok máme za sebou dva takéto víkendy a bolo nám spolu naozaj výborne. Fotky nájdete v galérii.

• Bavme deti športom

• Športujúce deti .... šťastné deti! Motto atletickej súťaže pre žiakov 1. st. základný škôl je BAVME DĚTI ŠPORTOM! Akcia sa konala na ZŠ Tupolevova a deti športovali v 10 disciplínach. Skákali do diaľky a cez švihadlo, behali prekážkovú dráhu, hádzali plnou loptou do diaľky a oštepom na cieľ, náročnejší bol vytrvalostný beh. Príjemná atmosféra, občerstvenie a šiltovka boli odmenou za naše výkony. A naozaj sme sa bavili!!

Fotky sú vo fotogalérii!