• Október - mesiac úcty k starším

• Mesiac október je vyhlásený za Mesiac úcty k starším. Úcty k našim mamám, otcom, prarodičom... Ku všetkým, vďaka ktorým sme tu, od ktorých sa máme stále čo učiť a majú nám čo odovzdať. Budujeme v deťoch, aby táto úcta pertrvávala aj počas iných mesiacov, ale práve v októbri organizujeme aj popoludnie so starými rodičmi.

So všetkými generáciami Školy FELIX sme sa stretli 24. októbra na dvore pred našou školou, kde si deti so svojimi starými rodičmi vyrobili rodinné tekvice - rodinné svetlonosy, ktoré teraz zdobia vchod to našej školy. Fantázii sa medze nekládli, spojila sa krásna bezprostrednosť a kreativita detí so skúsenosťami a zručnosťami starších a užili sme si spoločnosť rôznych generácií počas jedného pestrofarebného októbrového popoludnia. ĎAKUJEME ZA TENTO ZÁŽITOK!

Fotogalériu z podujatia nájdete na tejto stránke >>>

• FELIX FUTBAL KAP

• Ďakujeme všetkým, ktorí 5. októbra prišli a povzbudili svoju vôľu, sebadisciplínu, bojovnosť aj kondičku. Všetci sme spojili endorfíny z pohybu aj s tými z čokolády a... zvíťazili! Druhý ročník FELIX FUTBAL KAPu je za nami, atmosféra bola ozajstná, športová a my sa už nevieme dočkať ďalšieho ročníka!

Fotografie sú vo fotogalérii >>>