• MDD a Deň Felix rodiny

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD a Deň Felix rodiny.

Pobočky Iuventa a Krásnohorská oslávili tento deň spoločne. Veľká tímová hra, súťaže, občerstvenie, kopa zábavy a smiechu vďaka všetkým zúčastneným. Bolo to parádne popoludnie a za účasť vám ďakuje Muší a Umelecký tím

• Konferencia pre rodičov školy FELIX

• V spolupráci s Indíciou pripravujeme Konferenciu pre rodičov škôl FELIX!

Čakajú vás odborné prednášky a workshopy na zaujímavé témy.

Konferencia sa uskutoční 27. mája 2023 na pobočke Krásnohorská 14.

Prosíme, aby ste sa v prípade záujmu záväzne registrovali cez nižšie uvedený dotazník, a to do 22. mája 2023.

Dotazník: https://forms.gle/JniKn82BZijC3vhj6

PROGRAM Konferencie:

- 8:30 - 8:45 - Registrácia účastníkov

- 8:50 - Otvorenie konferencie

- 9:00 - 10:30 - Spoločná prednáška pre všetkých účastníkov: Ako vychovať múdre a šťastné deti (prednášateľ V. Burjan)

- 10:45 - 15:45 - program rozdelený na 3 bloky, v rámci ktorých si môžete vybrať vždy jednu prednáku alebo workshop  od našich učiteľov a odborného tímu z Indície

Informácie o obsahu jednotlivých blokov nájdete na tomto odkaze: Program konferencie

Tešíme sa na Vašu účasť.

• DOD pre učiteľov

• Kvalitní učitelia sú nosným prvkom škôl Felix, pretože formujú dieťa a napĺňajú poslanie školy. Vytvárame im podmienky na tvorivú a tímovú prácu, budovanie pozitívneho vzťahu s deťmi, čas a prostriedky na vlastné vzdelávanie.

Chcete sa o práci vo Felixe dozvedieť viac? Príďte na Deň otvorených dverí vo Felixe, prihlásiť sa dá

jednoducho vyplnením formulára.

Prihláška na DOD: https://bit.ly/DODpreUcitelov

Tešíme sa na vás

• Návšteva architektov z amerického štúdia

• Tento týždeň sme mali na návšteve architektov z amerického štúdia FIELDING INTERNATIONAL, ktoré sa špecializuje na architektúru moderných škôl. Inovatívne budovy z ich dielne nájdete po celom svete - od Spojených štátov, cez Mexiko, Španielsko, Nemecko až po Singapur či Čínu.

My sme si ich prizvali na konzultácie k stavbe novej budovy v mestskej časti BORY. Dvojdňový brainstorming priniesol veľa zaujímavých podnetov. Už teraz sa tešíme na ich návrhy

Ak vás zaujíma, ako vyzerajú školy z ich dielne, pozrite si ich portfólio:

• Futbalový úspech

• Zmiešané družstvo z tried Žaby a Kamzíky dnes vyhralo skupinu v okresnom kole McDonald's cup v malom futbale!
            Gratulujeme im a držíme palce v krajskom kole!

• 10 rokov našej školy sme oslávili vo veľkom štýle!

• Ďakujeme všetkým, ktorí nám tento deň spríjemnili. Žiakom a učiteľom za krásny program, hosťom a rodičom za podporu a milé slová, kolegom za pomoc s organizáciou a všetkým dodávateľom za skvelý catering či výzdobu.

Ďakujeme, že ste s nami!

Iba spolu sme FELIX

• 2% pre vaše deti

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!
            Informácie o tom, ako postupovať nájdete na nasledujúcom ODKAZE

• Antické raňajky

• Kosatky(6r) Delfíny(6r) sa podujali pozvať svojich rodičov na originálnu udalosť – triedne raňajky – na ktorých im pripravili pokrmy a nápoj podľa starovekých receptov.
            Na samotnej ochutnávke týchto jedál, ktoré jedávali aj rodičia so svojimi deťmi pred viac ako 2000 rokmi, mali nielen možnosť ochutnať fantastické dobroty, ale aj utužiť svoje vzťahy a porozprávať sa. Naša hudobníčka Olinka si tieto deti zobrala do parády pri nácviku gréckeho tanca aj pri konečnom vyzdobovaní stánkov. Jej šikovné ruky bez problémov hocičo opravili, zladili, jej láskavý hlas presvedčil aj toho najväčšieho váhavca, že to dá, nohy sa mu neprepletú, dokonca si to bude s ostatnými spolupatrične užívať.
            Ďakujeme, bol to skvelý zážitok!