• Beh Devínskou kobylou

• Beh Devínskou kobylou je tradičné podujatie, ktorého sa zúčastňuje aj bežecký FELIX tím. Do výsledkov sa započítavali všetci bežci za Felix, teda aj žiaci aj rodičia. Všetci zúčastnení odovzdali maximum a bežali ako o život, a viacerí dosiahli mimoriadne výsledky v silnej konkurencii. V súťaži školských družstiev obsadil náš školský tím skvelé 3. miesto.ALE! Viac ako umiestnenie je naša účasť, zapojenie rodičov, žiakov, pedagógov na bežeckých podujatiach, kde aj takýmto spôsobom propagujú účastníci našu školu. Ak máte chuť, pridajte sa!

• Oznam

• Nasledujúci týždeň sa vzdelávame v škole v pondelok 28.10. a v utorok 29.10. V stredu a vo štvrtok sú jesenné prázdniny, v piatok je štátny sviatok. Opäť sa uvidíme v pondelok 4.11.

• V piatok sa z našich najmenších felixákov stali riadni čitatelia knižnice Turnianska!

• Navštívili sme aj Beliansku jaskyňu, spoznávali sme les s miestnymi lesníkmi, zahrali sa v lese, pozreli si prezentáciu so záchranármi a večer ešte spoločné hry.Do galérie Škola v prírode 2 Vydry, Sovy boli pridané fotografie.

• FELIX šakraniáda

• Prišiel ku nám taký hosť, pestrý je i dlhý dosť. Veľké oči, žiadne uši, ktože to je, nik netuší. Modré zuby, žltý nos – Je to strašiak? Ach, pomoc! Ale kdeže, šarkan je to, čo si lieta ponad riekou.

Pozývame Vás, deti, mamky, tatkovia, starkí, príďte sa vyvetrať!

• Zelené pleso sme zdolali! Unavení, ale pyšní na to, že sme prekonali sami seba, pozdravujeme z krásnej školy v prírode! Do galérie Škola v prírode Vydry, Sovy boli pridané fotografie.

• Aké bude počasie?

• Vedeli ste, že najvyššia teplota nameraná na Slovensku bola 40,3 stupňov Celzia? Naši klubisti už vedia nielen to, ale aj veľa iných zaujímavých faktov, ktoré im prišiel porozprávať sám pán riaditeľ Slovenského hydrometeorologického ústavu, Martin Benko.
            Ďakujeme za návštevu a tešíme sa niekedy nabudúce. Dopočasia!
            ☀️🌈