• Povedali o nás

• 8.1.2015

Mama Danyho, prváka:

Náš Dany, pred vianočnými prázdninami vzdychal, že prečo len sú také dlhé, že on chce chodiť do školy, lebo je tam super, na čo jeho starší súrodenci -16,17 a 23 r.- nechápavo krútili hlavami a pochybovačne sa ma pýtali, či je naozaj náš a či je v poriadku. Dnes ráno svojim konštatovaním: "Konečne škola!", vyvolal opäť len pobúrenie a zdesenie na ich tvárach...·

No, ale oni nechodili do školy Felix !

19.12.2014
      Mama Michaela a Terezky, Darujme Vianoce:

Milí učitelia a žiaci súkromnej základnej školy Félix, ďakujem, že ste sa zapojili do projektu Darujme Vianoce a že ste si vybrali práve príbeh Terezky. Z vyzbieranej sumy som milo prekvapená, ďakujeme za každý jeden cent. Máte šikovné detičky a výrobky na vianočných trhoch boli krásne. Prajeme vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov. Mama Michaela a Terezka :)

Marec 2014:
      Mama Natálky, prváčky:

Keď vyzdvihnem Natálku zo školy, spýtam sa jej: Ako si sa dnes mala, Natálka? Jej odpoveď je vždy: Vynikajúco! Toto bol najlepší, najkrajší, najšťastnejší deň v mojom živote! Potom sa jej spýtam: A čo bolo na tom dni také super, Natálka? A ona mi povie: Všetko, mama! Hneď na to zareaguje naša najstaršia dcéra, štvrtáčka z inej školy: Už mi to decko ide na nervy, ako môže byť zo školy taká nadšená?! Veď už jej to niekto vysvetlite konečne! Veď čo môže byť také super na škole?! (Podotýkam, že táto dcéra už vstupuje do hormonálne náročného obdobia, preto jej "hlášky" treba brať trošku s rezervou.) Natálka sa ňu pozrie a povie: Ja ti nerozumiem, veď škola je úžasná! :-)