• MAKSÍK

• Korešpondenčná súťaž organizovaná neziskovou organizáciou Talentída, do ktorej sa žiaci našej školy každoročne zapájajú. Je primárne určená pre deti 2. až 4. ročníka, ale zapojiť sa môžu aj prváci. Zapojiť sa deti môžu do 28.9.2017 nahlásením sa svojim triednym učiteľom a do 2.10.2017 prinesením vyplnených odpovedníkov.

Všetky informácie nájdete na www.maksik.sk .

DETI NEPRIHLASUJTE DO SÚŤAŽE INDIVIDUÁLNE - DO SÚŤAŽE PRIHLASUJE ŠKOLA , POSIELA ODPOVEDNÍKY A PLATÍ AJ ŠTARTOVNÉ.

• MAKS

• Korešpondenčná súťaž organizovaná neziskovou organizáciou Talentída, do ktorej sa žiaci našej školy každoročne zapájajú. Je primárne určená pre deti 5. až 6. ročníka. Pravidlá a úlohy nájdete na stránke www.maks.sk . Hlavná zmena oproti Maksíkovi je, že zadania sa zadávajú online.

DETI NEPRIHLASUJTE DO SÚŤAŽE INDIVIDUÁLNE - DO SÚŤAŽE PRIHLASUJE ŠKOLA A PLATÍ AJ ŠTARTOVNÉ.

V prípade dodatočných otázok kontaktujte Naďu Makarovú (učiteľka pre 2. stupeň na našej škole).

• Všetkovedko

• Súťaž podobná Matematickému klokanovi, v ktorej úlohy nie sú z matematiky, ale z rôznych oblastí. Viac o súťaži sa môžete dozvedieť na stránke  www.vsetkovedko.sk >>>

DO SÚŤAŽE PRIHLASUJE DETI ŠKOLA, SÚ PRIHLÁSENÉ VŠETKY DETI DRUHÉHO AŽ PIATEHO ROČNÍKA A ŠTARTOVNÉ PLATÍ ŠKOLA.