• Hudobná u ôsmakov

• Dávid: S ôsmakmi sme pokúsili o našu prvú escape room na hudobke, témou bol sám veľký Bach ;o) Prehrabovali sme sa jeho životom a dielami a za neustáleho zvuku jeho najznámejších skladieb decká odhaľovali jednu indícií za druhou až do momentu, kedy sme objavili kľúč a unikli 😀 Po úniku ešte riadna reflexia, vedomostí o ujovi Bachovi, zručností do života, hodnôt, ktoré sme pozorovali u členov svojho tímu a postojov k takémuto spôsobu výučby ;o)

• Povzbudzujeme!

• Aj naši mladí Felixáci vďaka obetavosti vychovávateľov Bernarda a Ivana, ako i rodičov, mohli slušne a nahlas povzbudzovať Slovan v zápase Európskej ligy.

• Kontakty KLUB

• Telefónne čísla na Klub nájdete na hlavnej stránke - vpravo

• Klub - prezentácia

• Prezentáciu z 1. infostretnutia dňa 10.9.2019 o činnosti Klubu nájdete TU

• Máme úžasných rodičov! Dnes 10.9. bolo na stretnutí plné "námestie"! Ďakujeme, že ste prišli a prejavili záujem o dianie vo FELIXe. A....... možno ste si aj všimli, čo decká s Bernardom vytvorili - Krásny Strom dobrých skutkov, pri ktorom sa budú deti mesačne stretávať a na ktorom budú neskôr visieť skutky našich žiakov. Istotne ich bude veľa, lebo máme skvelé deti skvelých rodičov!

• Stretnutia rodičov

• Pozývame všetkých rodičov na prvé tohtoročné stretnutie v utorok 10.9.2019 o 16.30 na námestie v škole na Krásnohorskej ul. Po základných informáciách od vedenia školy budeme pokračovať v triednych schôdzkach.

Rodičov, ktorí majú deti vo viacerých triedach, prosíme, aby kontaktovali triednych učiteľov svojich detí a dohodli si s nimi poradie stretnutia. Ďakujeme.

• Rozvrh

• ešte trochu trpezlivosti, prosíme. Snažíme sa o čo najlepší variant. V piatok poobede bude zverejnený definitívny rozvrh.

• Štartujeme!

• Tešíme sa na Vás všetkých 2.9.2019 o 8.30 na Krásnohorskej ul., aj na Tematínskej ul. v našej škole FELIX!

• SPPravme to...

• ..... a čo? Získali sme ďalší grant.👍 Tento raz z Nadácie SPP. Budeme z neho financovať dva exterierové hudobné nástroje dendrofón a xylofón, ktoré na jeseň budú osadené na školskom dvore. Už čochvíľa na školskom dvore bude živo. Tento projekt uskutočňujeme vďaka podpore Nadácie SPP