• Manažérske pozície

Dátum nástupu:
            15. október 2018, príp. dohodou
          • Požiadavky:
            Rozširujeme náš tím a hľadáme vychovávateľku alebo vychovávateľa do ŠKD. Ideálny kandidát rád pracuje s deťmi, má dobré nápady a hľadá školu, v ktorej by ich mohol realizovať. Má rád výzvy a je otvorený inovatívnym metódam, stotožňuje sa s poslaním a princípmi našej školy.

Pedagogické vzdelanie je vítané, ale nie je podmienkou.

Životopis s motivačným listom prosíme posielať do 28. septembra na praca@skolafelix.sk.
        • Vychovávateľ - výpomoc do klubu

• Úväzok:
            Čiastočný (prac. doba: 12,30 - 16,00 hod.)
            Dátum nástupu:
            24. september 2018, príp. dohodou
          • Požiadavky:
            Rozširujeme náš tím a hľadáme na výpomoc vychovávateľku alebo vychovávateľa do ŠKD. Ideálna práca pre študentku / študenta. Vhodný kandidát rád pracuje s deťmi, má dobré nápady a hľadá školu, v ktorej by ich mohol realizovať. Má rád výzvy a je otvorený inovatívnym metódam, stotožňuje sa s poslaním a princípmi našej školy.

Pedagogické vzdelanie je vítané, ale nie je podmienkou.

Životopis s motivačným listom prosíme posielať do 21. septembra na praca@skolafelix.sk.